Description
About Her
The modifyed sex doll is trending among the sex doll model z users because the love doll can be made to be a replica of anyone. From the curvy sex doll supplier, you can get sex doll game items and sexy accessories. To learn how to put a wig on sex doll, you can try the porn video involving Roxy the sex doll.
The sex doll puffy nipples are sensitive and become a bud during sex. As a sex doll with sensors, intimate touches cause changes in the body features. You can create sex doll game with your sex doll partner for intimate moments. A guy fcking a nude sex doll while have his palms full of boobs.
The girl anal rides sex doll scene indicates that females also have the ability to desire sexual fulfillment. Sex doll attraction is not something new because you are bound to be attracted to a figure who gives you multiple orgasms.
Dimensions
| Height | 171cm |
| Weight | 31.5kg |
| Breasts | 80cm |
| Under Bust | 63cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder | 37cm |
| Thigh | 50cm |
| Foot | 22cm |
| Vagina | 19cm |
| Anus | 17cm |
Doll Gallery













Reviews
There are no reviews yet.