Description
About Her
If you’ve experienced many heartbreaks or prefer not to date, a sex doll is the solution. These love dolls won’t break your heart. They also won’t leave you hanging when you are in need of pleasure. They also won’t run off with someone else and hurt you. Sounds like a dream, right?
Having a lifelike African American adult love doll will make you feel more comfortable and relaxed because it’s more realistic, and it’ll help you reach orgasm faster. Or are you worried it might be too expensive? Worry not, we have affordable adult dolls for you that will make you forget about your ex in no time. There is also a adult love doll for adults that will put you in charge; you can explore all your sexual fantasies with her without being shy or having any limitations. If you are the type that prefers funny moments during sex, then Funny Sex Doll is here to make your dream come true with her precious charm of making you laugh and making the moment a beautiful one. Free fuck dolls can come in handy when you least expect it; she’s a life saver.
Our 165cm TPE doll is a casse tête. simple yet complex. Yet she’s waiting for you to make her yours. What are you waiting for?
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 167cm |
| Bust | 77cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 110cm |
| Shoulder | 32cm |
| Arm | 46cm |
| Leg | 90cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 39kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery

















































































Reviews
There are no reviews yet.