Descriere
Despre ea
Dacă ai experimentat multe dureri de inimă sau preferi să nu te întâlnești, o păpușă sexuală este soluția. Aceste păpuși de dragoste nu îți vor rupe inima. De asemenea, nu te vor lăsa atârnat atunci când ai nevoie de plăcere. De asemenea, nu vor fugi cu altcineva și nu vor răni. Sună ca un vis, nu?
A avea o păpușă de dragoste pentru adulți afro-americani, care seamănă cu realitatea, te va face să te simți mai confortabil și mai relaxat, deoarece este mai realistă și te va ajuta să atingi orgasmul mai repede. Sau ești îngrijorat că ar putea fi prea scump? Nu-ți face griji, avem pentru tine păpuși pentru adulți la prețuri accesibile, care te vor face să uiți de fostul tău în cel mai scurt timp. Există, de asemenea, o păpușă de dragoste pentru adulți care te va pune la conducere; poți să-ți explorezi toate fanteziile sexuale cu ea fără a fi timid sau a avea limite. Dacă ești genul care preferă momentele amuzante în timpul sexului, atunci Funny Sex Doll este aici pentru a-ți realiza visul cu farmecul ei prețios de a te face să râzi și de a face din momentul unul frumos. Păpușile gratuite pot fi utile atunci când te aștepți mai puțin; este o salvatoare de vieți.
Păpușa noastră TPE de 165 cm este un casse tête. simplu dar complex. Totuși, ea așteaptă ca tu să o faci a ta. Ce mai astepti?
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 167 cm |
| Bust | 77 cm |
| Talie | 55 cm |
| Şold | 110 cm |
| Umăr | 32 cm |
| Braţ | 46 cm |
| Picior | 90 cm |
| Picior | 21 cm |
| Greutate netă | 39 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor



















Recenzii
Nu există recenzii încă.