Description
About Her
The life size torso sex doll brings maximum pleasure. When using the slut fucks male sex doll there is no holding back your sexual desires and fantasies. The 2018 realistic sex doll and the plush male sex doll are examples of sex dolls who submit to your sexual satisfaction.
The best ass doll sex toy fufills your fantasy of experiencing anal sex to the fullest. We have sex doll guides videos which gives a walk-through on how to use these love dolls to the maximum. While using the see though sex doll, you experience the fantasy of seeing the amazing body of the sex doll from within. The doll house UK sex dolls are the best sex dolls which are available to deliver in any location.
The sex dolls from china are no different when it comes to giving you maximum pleasure. Your desires are the deciding factor. Life sized dolls are the perfect sex dolls to build sexual confidence with. You do not have to go through the hassles of putting this love doll in the mood because it is readily available to fulfill your needs.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 163cm |
| Bust | 103cm |
| Waist | 69cm |
| Hip | 142cm |
| Shoulder | 42cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 61kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery

























Reviews
There are no reviews yet.