apibūdinimas
Apie ją
Natūralaus dydžio liemens sekso lėlė suteikia maksimalų malonumą. Naudojant apskretėlių fucks vyrišką sekso lėlę, nėra sulaikomi jūsų seksualiniai troškimai ir fantazijos. 2018 m. tikroviškos sekso lėlės ir pliušinės vyriškos lyties sekso lėlės yra sekso lėlių, kurios paklūsta jūsų seksualiniam pasitenkinimui, pavyzdžiai.
Geriausias sekso žaislas su lėlėmis išpildo jūsų fantaziją patirti analinį seksą iki galo. Turime sekso lėlių vadovų vaizdo įrašus, kuriuose pateikiama išsami informacija, kaip maksimaliai panaudoti šias meilės lėles. Naudodami permatomą sekso lėlę patiriate fantaziją pamatyti nuostabų sekso lėlės kūną iš vidaus. Lėlių namų JK sekso lėlės yra geriausios sekso lėlės, kurias galima pristatyti į bet kurią vietą.
Sekso lėlės iš Kinijos nesiskiria, kai reikia suteikti jums maksimalų malonumą. Jūsų norai yra lemiamas veiksnys. Natūralaus dydžio lėlės yra tobulos sekso lėlės seksualiniam pasitikėjimui ugdyti. Jums nereikia patirti vargo, kad nuteiktumėte šią meilės lėlę, nes ji yra lengvai prieinama jūsų poreikiams patenkinti.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 163 cm |
| Biustas | 103 cm |
| Juosmuo | 69 cm |
| Klubas | 142 cm |
| Pečius | 42 cm |
| Pėda | 21 cm |
| Grynas svoris | 61 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija

























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.