Description
About Her
You want a cosplay sex doll that can give you a real good sex doll blowing? Listen up. We have the smart porn doll for you. With a lifelike sex doll penis, this lifelike male doll’s penis is removable, so you can insert a sill vagina if that is what you are feeling more. The 152cm sex doll (legal size) is perfect, especially if you liked the Raveena sex doll. The Asian doll’s feet look beautiful, feel beautiful, and can serve you in many special, sensual ways. You will enjoy acting out your own robot sex doll documentary with this sexy doll that has the ability to ramp up the sexual experience by a thousand and one per cent. From bondage to lubricant, from massages to even more nuanced, complex sexual tools, you can definitely get anything you want to happen with this love doll, with your only consequence being pleasure.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 160cm D-cup |
| Shoulder | 33cm |
| Upper Breast | 86cm |
| Lower Breast | 58.5cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 83cm |
| Thigh Girth | 45.5cm |
| Calf Girth | 27.5cm |
| Leg Legnth | 85cm |
| Feet Length | 22cm |
| Net Weight | 33.5kg |
| Mouth Depth | Not Available |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.