Descriere
Despre ea
Vrei o păpușă sexuală cosplay care să-ți ofere o păpușă sexuală cu adevărat bună? Ascultă. Avem păpușa porno inteligentă pentru tine. Cu un penis de păpușă sexuală realistă, penisul acestei păpuși de sex masculin real este detașabil, astfel încât să puteți introduce un vagin de prag dacă asta este ceea ce simțiți mai mult. Papusa sexuala de 152 cm (dimensiune legala) este perfecta, mai ales daca ti-a placut papusa sexuala Raveena. Picioarele păpușii asiatice arată frumos, se simt frumoase și vă pot servi în multe moduri speciale, senzuale. Îți va face plăcere să joci propriul tău documentar despre păpuși sexuale robot cu această păpușă sexy care are capacitatea de a crește experiența sexuală cu o mie unu la sută. De la sclavie la lubrifiant, de la masaje la instrumente sexuale și mai nuanțate, complexe, poți obține cu siguranță orice vrei să se întâmple cu această păpușă de dragoste, singura ta consecință fiind plăcerea.
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | Cupa D de 160 cm |
| Umăr | 33 cm |
| Sânul Superior | 86 cm |
| Sânul inferior | 58,5 cm |
| Talie | 53 cm |
| Şold | 83 cm |
| Circumferința coapsei | 45,5 cm |
| Circumferinta gambei | 27,5 cm |
| Lungimea piciorului | 85 cm |
| Lungimea picioarelor | 22 cm |
| Greutate netă | 33,5 kg |
| Adâncimea gurii | Nu este disponibil |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor






















Recenzii
Nu există recenzii încă.