Description
About Her
A hyper-realistic sex doll so life-like that it looks like part of the sex doll human race? Look no further, because we’ve got you. This 65cm sex doll has such long sex doll legs you will almost be unable to focus on anything else. The Hong Kong doll is made of the highest quality silicone that goes over the sex doll full body.
Love doll sex with a love doll like her is an otherworldly experience that we recommend for everyone at least once. She has a face like a Barbie sex doll, perfect and within the golden ratio, so looking at her, fucking her, or just spending time with her, you will be having a good time. She is flexible and very easy to warm up, enabling her to perform Sono bisque doll sex and practically every other pose in the kama sutra.
If you are into roleplaying or enjoy unorthodox methods of sex, the realistic love doll will happily participate, taking every pose you want and holding it till you are pleased. The best path is that the sex doll human race is faithful, won’t cheat on you – unlike the human race, and is always ready for a good time. Plus, her brother is the male sex doll for women.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 80cm |
| Arm Length | 63cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 33kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery
![]()
Reviews
There are no reviews yet.