Description
About Her
Do you know that we now have a private secretary doll? I know you didn’t know, but our private secretary doll is one of the best alternatives to real dolls.
If you have always desired your sexy secretary but you are trying hard to not go against office conduct, then you can get yourself a private secretary doll. You can also employ her to sit prettily on your table while you strip her naked.
Our real dolls can be found on Reddit. They are the latest sex dolls to be created, and these porn star dolls are slowly taking over the corporate world. This real doll is an alternative to your boring secretary, and she is an alternative to your stuck-up wife who has refused to dress sexily for you.
These are also sex dolls for lesbians, and they can be seen doing their thing in real doll galleries. This pornstar doll is a beast in bed, and you can thrust her whenever you want while you watch her seductively turn you on.
If you are looking for a sexy private secretary doll, then you don’t need to worry anymore because we’ve got one right here for you.
Shipping takes only a few days, and these dolls arrive in discrete packages.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 166cm |
| Breast Line | 80cm |
| Waist Line | 57.5cm |
| Hip Line | 87cm |
| Shoulder Width | 38cm |
| Arm Length | 67cm |
| Leg Length | 104cm |
| Feet Size | 21cm |
| Thigh Line | 46cm |
| Calf Line | 30cm |
| Net Weight | 37kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery
























Reviews
There are no reviews yet.