Description
About Her
So classy but so slutty… those boobs would leave any man’s jaws hanging from the sheer size of them. She’s got a lovely ladies fringe and a cute Bob cut. It wouldn’t be bad at all to slide your dick between those two large boobs and fuck in between them until you cum right there… she would love it so very much. She would be good for sex videos, porn videos and much more. Tie her to the bed and watch those boobs move while you give her some hot and passionate thrusts. This is not a doll you shy away from using, she’s a total asset that is supposed to unleash that sex demon inside you.
Having a sex doll threesome with her wouldn’t be a bad idea at all, she can really take the heat with those large boobs and her nice ass. Want to hear more about her that would blow your mind? She’s a blowjob sex doll, so think of silencing her haughty attitude with that big dick of yours, which she will enjoy the taste of immensely. A realistic fuck doll,a super-realistic animated sex doll like her, can’t do anything but satisfy you. She is a super twink sex doll. Real life size sex dolls like her can easily be mistaken for the real girl. This waifu sex doll is the bomb, no contest.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm C Cup |
| Bust | 76cm |
| Underbust | 62cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 90cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Oral Depth | 13cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 40kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.