Leírás
Róla
Annyira előkelő, de olyan slampos… ezek a mellek bármelyik férfi állkapcsát lelógatják a puszta méretüktől. Gyönyörű női rojtja van, és aranyos Bob-szabású. Egyáltalán nem lenne rossz, ha a két nagy mell közé csúsztatná a farkad, és addig dugnád be őket, amíg oda nem cukikodsz… nagyon örülne neki. Jó lenne szexvideókhoz, pornóvideókhoz és még sok máshoz. Kösd az ágyhoz, és nézd, ahogy a mellek mozognak, miközben forró és szenvedélyes lökéseket adsz neki. Ez nem egy baba, akit nem ódzkodsz használni, hanem egy teljes érték, aminek fel kell szabadítania a benned rejlő szexdémont.
Egyáltalán nem lenne rossz ötlet egy szexbabát hármasban tartani vele, nagyon bírja a meleget azokkal a nagy mellekkel és a szép fenekével. Szeretne többet hallani róla, ami feldobná a fejét? Ő egy szopási szexbaba, ezért gondoljon arra, hogy elhallgattatja gőgös magatartását azzal a nagy farkaddal, aminek az ízét végtelenül élvezni fogja. Egy valósághű faszbaba, egy szuperrealisztikus animált szexbaba, mint ő, nem tehet mást, csak kielégít téged. Ő egy szuper twink szexbaba. A hozzá hasonló, életnagyságú szexbabákat könnyen összetéveszthetjük az igazi lánnyal. Ez a waifu szexbaba a bomba, nincs verseny.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 165 cm-es C kupa |
| Mellbőség | 76 cm |
| Mell alatt | 62 cm |
| Derék | 57 cm |
| Csípő | 90 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Orális mélység | 13 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
| Nettó tömeg | 40 kg |
Baba Galéria











Vélemények
Még nincsenek értékelések.