Description
About Her
A life-sized sex doll that is perfect to your taste? Why don’t you customize it yourself? Sex doll genie offers you the opportunity to make a custom sex doll, exactly as you want.
Don’t be shy, you get all the artistic freedom.
Maybe you want a doll with tattoos or piercings. A detachable doll pussy or a fixed one? A big-assed doll or a firm-assed one?
Would you like a long-haired doll or a curly-haired doll? Hair to pull on or tangle your fingers in as you fuck?
Would you like a busty sex doll, with knockers big enough to use as a pillow, or would you like a small breast love doll, small and with the features of a female sex doll?
Whatever you would like your companion doll to be, we can make it happen for you, just say the word!
You could decide what material your VIP sex doll is made from. Silicone, TPE, or latex – if you’re not allergic.
This avenue also gives you the opportunity to request in-built heating, a detachable doll penis, and body modifications like piercings or tattoos(from our selection.)
Don’t be shy, come build-a-doll.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 157cm |
| Breast | 94cm |
| Waist | 67cm |
| Hip | 115cm |
| Shoulder | 43cm |
| Leg Length | 70cm |
| Arm Length | 60cm |
| Foot Length | 19cm |
| Net Weight | 51KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery






















Reviews
There are no reviews yet.