Description
About Her
Virtual reality sex dolls can be the right thing for you. The dolls you see in VR are always energetic and they have a way of increasing your desire for them.
If you want a virtual reality sex doll, then you don’t have to worry anymore because we have the best doll for you. These virtual reality sex dolls are called hentai love dolls, and they were designed and crafted to look like anime characters. These sex dolls also come with a penis, and they are the perfect sex dolls for couples because you can enjoy a threesome with these sex dolls.
A woman can get these sex dolls and use them with her partner or she can use them alone. They are also bondage sex dolls and they are very affordable.
So, rather than watching a virtual reality show, you can just get a virtual reality sex doll and have the most amazing, mind-blowing sex. Although a lot of people do not enjoy virtual reality sex as it feels like they have been forcefully inserted into the game world, the virtual reality dolls have a way of creating the most fun and exciting time.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 166cm |
| Breast Line | 88cm |
| Waist Line | 56cm |
| Hip Line | 90cm |
| Shoulder Width | 38cm |
| Arm Length | 66cm |
| Leg Length | 104cm |
| Feet Size | 22cm |
| Thigh Line | 46cm |
| Calf Line | 30cm |
| Net Weight | 39.5kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery
![]()
Reviews
There are no reviews yet.