Descriere
Despre ea
Păpușile sexuale din realitate virtuală pot fi lucrul potrivit pentru tine. Păpușile pe care le vezi în VR sunt întotdeauna energice și au o modalitate de a-ți crește dorința pentru ele.
Dacă vrei o păpușă sexuală în realitate virtuală, atunci nu trebuie să-ți mai faci griji pentru că avem cea mai bună păpușă pentru tine. Aceste păpuși sexuale din realitate virtuală se numesc păpuși de dragoste hentai și au fost concepute și create pentru a arăta ca personaje anime. Aceste păpuși sexuale vin și cu un penis și sunt păpușile sexuale perfecte pentru cupluri, deoarece vă puteți bucura de un grup în trei cu aceste păpuși sexuale.
O femeie poate obține aceste păpuși sexuale și le poate folosi împreună cu partenerul ei sau le poate folosi singură. Sunt, de asemenea, păpuși sexuale de sclavie și sunt foarte accesibile.
Deci, mai degrabă decât să vizionezi un spectacol de realitate virtuală, poți doar să iei o păpușă sexuală în realitate virtuală și să faci cel mai uimitor și uimitor sex. Deși mulți oameni nu se bucură de sexul în realitate virtuală, deoarece se simte ca și cum ar fi fost introduse cu forță în lumea jocului, păpușile de realitate virtuală au o modalitate de a crea cel mai distractiv și incitant timp.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 166 cm |
| Linia sânilor | 88 cm |
| Linia taliei | 56 cm |
| Linia șoldului | 90 cm |
| Lățimea umărului | 38 cm |
| Lungimea brațului | 66 cm |
| Lungimea piciorului | 104 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Linia coapsei | 46 cm |
| Linia vițelului | 30 cm |
| Greutate netă | 39,5 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor




















Recenzii
Nu există recenzii încă.