Description
About Her
Presenting the new amazing lifelike large breasted sex doll, for the pleasure and satisfaction. Thought out to the last detail this stunning beauty is certain to leave you breathless. Having life size, realistic features, every touch is pleasant when you fulfill yourself based on your fantasies.
It is well-stocked with a variety of sex doll pictures for any and every fetish that a clients might have. Take blonde vixens for instance, beautiful red headed brunettes, everything is here you just name it. And each picture is devoted to the pillar principle of perfection keeping the atmosphere noble.
You will be pleased with our high-quality silicone material – This is as real as it gets when it comes to skin sensation. Savor this experience now and take your ‘fun’ to the next level, this is an exclusive offer you do not want to miss.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 161cm |
| Breast Line | 93cm |
| Waist Line | 66cm |
| Hip Line | 101cm |
| Arm Length | 57cm |
| Shoulder Width | 36cm |
| Calf Line | 34cm |
| Thigh Line | 58cm |
| Leg Length | 89cm |
| Feet Size | 22cm |
| Net Weight | 43kg |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.