Description
About Her
Our TPE dolls are made of the best quality material. They feel like skin and look just like it too, so if you need a fucking doll anytime soon, we’d be halo to deliver. Fucking real dolls are not for the weak. But if you’re up for it, meet Blake, our favorite black-haired doll with a red-haired suited personality.
If you have seen the petite love doll dressed, wait until you see the skinny doll stripping and getting undressed! She is a sex doll being used for your pleasure, and the best part is that she loves it. Blake loves the idea of being a sex doll fucking you, and she enjoys that you prefer her to your virtual sex doll.
This beautiful love doll is so good at fucking; it’s surreal – she could be an alien sex doll!
Our favorite thing about Blake is that she is a real doll with artificial intelligence. So she can moan in your ears while you fuck her, rotate her hips to match your pace, and even heat herself without an insert. She has been featured in many realistic sex doll porn videos and watching a few should teach you how to use your life-size love doll better.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 89cm |
| Shoulder | 34cm |
| Arm | 50cm |
| Leg | 88cm |
| Foot | 19cm |
| Net Weight | 35kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.