Description
About Her
Among the best life-size sex dolls are adult toy dolls and celebrity love dolls. These dolls go a long way toward curbing loneliness. solid love dolls are always ready to satisfy your sexual appetite. They won’t complain if you decide to go on a marathon sex race. Your satisfaction is top priority.
The most popular sex doll is found in our store. She has realistic sex doll sex features. These features include the vagina, succulent breasts, clitoris, and curvy hips. These features of real sexy dolls actually help with intense ejaculations.
TPE doll pornography can be found on the sex doll site. These videos are recommended for a smooth relationship between you and your sex doll. There are also pointers on how to buy a sex doll. We are committed to making sure you get the sexual gratification you deserve.
Just so you know, there are cheap sex dolls available for sale. You don’t need to go for the most expensive before you can fuck a sex doll. Sexual pleasures don’t have to be expensive. Get a real-life sex doll for yourself.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder | 34cm |
| Arm | 55cm |
| Leg | 89cm |
| Foot | 19cm |
| Net Weight | 36kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.