Description
About Her
In the league of curvy sex dolls, Rylee is one of the most outstanding ones. She is a tall sex doll with a nice voluptuous ass and curvy body, the type that men go to sex doll brothels to see. She is built just like the wonder woman sex doll, a Sakura sex doll with nice tits, thick thighs, and the most attractive smile.
She is made of TPE, and unlike the latex sex dolls, she will not trigger any allergies. She is better than a lot of the dolls in the real-life sex doll porn videos because she is fitted with a full skeleton of steel that helps her move around, which is something the Zero two sex dolls do not have.
Since she is a black, dark-skinned love doll, with the addition of a penis extension, you can use her like you would a black male sex doll. You can do whatever you may need to do to ensure that you are pleased; she won’t object! You can clothe her in a range of outfits so she can cosplay as anything you want. A hot doctor, a nurse, a lawyer, and even a maid. It’s a monocracy, and it is all yours.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 80cm |
| Arm Length | 63cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 33kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.