Opis
O njej
V ligi seks punčk z oblinami je Rylee ena najbolj izstopajočih. Je visoka seks lutka z lepo pohotno ritjo in ukrivljenim telesom, tip, ki ga moški hodijo gledat v bordele s seks lutkami. Zgrajena je tako kot seks punčka čudežne ženske, seks punčka Sakura z lepimi joški, debelimi stegni in najbolj privlačnim nasmehom.
Narejena je iz TPE in za razliko od seks punčk iz lateksa ne bo sprožila nobenih alergij. Boljša je od mnogih punčk v pornografskih videoposnetkih s seks punčkami v resničnem življenju, ker je opremljena s polnim jeklenim okostjem, ki ji pomaga pri premikanju, česar seks punčke Zero two nimajo.
Ker je črna, temnopolta ljubezenska punčka, jo lahko z dodatkom podaljška za penis uporabljate kot črno moško spolno lutko. Naredite lahko vse, kar je potrebno, da zagotovite, da ste zadovoljni; ne bo ugovarjala! Lahko jo oblečete v različne obleke, tako da se lahko nosi v karkoli želite. Vroča zdravnica, medicinska sestra, odvetnik in celo služkinja. To je monokracija in vse je vaše.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 158 cm |
| Doprsi | 80 cm |
| Pas | 50 cm |
| Kolk | 80 cm |
| Dolžina roke | 63 cm |
| Stopalo | 21 cm |
| Neto teža | 33 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.