Apraksts
Par viņu
Izliekto seksa leļļu līgā Railija ir viena no izcilākajām. Viņa ir gara seksa lelle ar jauku, juteklīgu dupsi un izliektu augumu, tāda veida, kādu vīrieši dodas uz seksa leļļu bordeļiem. Viņa ir veidota tāpat kā brīnumsieviešu seksa lelle, seksa lelle Sakura ar skaistām krūtīm, resniem augšstilbiem un pievilcīgāko smaidu.
Viņa ir izgatavota no TPE, un atšķirībā no lateksa seksa lellēm viņa neizraisīs alerģiju. Viņa ir labāka par daudzām lellēm reālās dzīves seksa leļļu pornogrāfiskajos videoklipos, jo viņai ir pilns tērauda skelets, kas palīdz viņai pārvietoties, kas nav Zero two seksa lellēm.
Tā kā viņa ir melna, tumšādaina mīlas lelle, kurai ir pievienots dzimumlocekļa pagarinājums, jūs varat viņu izmantot tāpat kā melnu vīriešu dzimuma lelli. Jūs varat darīt visu, kas jums jādara, lai nodrošinātu, ka esat apmierināts; viņa neiebildīs! Varat ietērpt viņu dažādos tērpos, lai viņa varētu spēlēt kospēli, kā vien vēlaties. Karsts ārsts, medmāsa, jurists un pat kalpone. Tā ir monokrātija, un tas viss pieder jums.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 158 cm |
| Krūtis | 80 cm |
| Viduklis | 50 cm |
| Gurns | 80 cm |
| Rokas garums | 63 cm |
| Pēda | 21 cm |
| Neto svars | 33 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.