Kirjeldus
Temast
Kurvikate seksnukkude liigas on Rylee üks silmapaistvamaid. Ta on kena lopsakas tagumik ja kurvika kehaga pikk seksnukk, tüüp, keda mehed seksinukkude bordellidesse vaatama lähevad. Ta on ehitatud täpselt nagu imenaise seksnukk, kenade tisside, paksude reite ja kõige atraktiivsema naeratusega Sakura seksnukk.
Ta on valmistatud TPE-st ja erinevalt lateksist seksinukkudest ei põhjusta ta allergiat. Ta on parem kui paljud nukud päriselus seksnukkude pornovideotes, sest ta on varustatud täieliku terasest skeletiga, mis aitab tal ringi liikuda, mida Zero two seksnukkudel ei ole.
Kuna tegemist on musta tumedanahalise armunukuga, saate peenisepikendusega teda kasutada nagu musta meessoost seksnukku. Saate teha kõike, mida vajate, et olla rahul; ta ei vaidle vastu! Saate teda riietada erinevatesse rõivastesse, et ta saaks cosplayda, mida iganes soovite. Kuum arst, õde, advokaat ja isegi neiu. See on monokraatia ja see on kõik teie.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 158 cm |
| Rind | 80 cm |
| Vöökoht | 50 cm |
| Hip | 80 cm |
| Käe pikkus | 63 cm |
| Jalg | 21 cm |
| Neto kaal | 33 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.