Opis
O niej
W lidze krągłych lalek erotycznych Rylee jest jedną z najwybitniejszych. Jest wysoką lalką erotyczną z ładnym, zmysłowym tyłkiem i zaokrąglonym ciałem. To typ, który mężczyźni chodzą do burdeli z lalkami erotycznymi. Jest zbudowana jak lalka seksu Wonder Woman, lalka seksu Sakura z ładnymi cyckami, grubymi udami i najatrakcyjniejszym uśmiechem.
Jest wykonana z TPE i w przeciwieństwie do lateksowych lalek erotycznych nie wywołuje żadnych alergii. Jest lepsza niż wiele lalek z prawdziwych filmów porno z lalkami erotycznymi, ponieważ jest wyposażona w pełny stalowy szkielet, który pomaga jej się poruszać, czego nie mają lalki erotyczne Zero two.
Ponieważ jest czarną lalką miłosną o ciemnej karnacji, z dodatkiem przedłużenia penisa, możesz jej używać jak czarnej lalki płci męskiej. Możesz zrobić wszystko, co konieczne, aby upewnić się, że jesteś zadowolony; ona nie będzie protestować! Możesz ubrać ją w różne stroje, aby mogła przebierać się za wszystko, co chcesz. Gorący lekarz, pielęgniarka, prawnik, a nawet pokojówka. To monokracja i wszystko jest twoje.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 158 cm |
| Biust | 80cm |
| Talia | 50cm |
| Biodro | 80cm |
| Długość ramienia | 63cm |
| Stopa | 21cm |
| Waga netto | 33 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.