Opis
O njoj
U ligi seks lutaka s oblinama, Rylee je jedna od najistaknutijih. Ona je visoka lutka za seks s lijepom sladostrasnom guzicom i zaobljenim tijelom, tip kakve muškarci idu vidjeti u bordele s lutkama za seks. Građena je poput seks lutke čudesne žene, seks lutke Sakure s lijepim sisama, debelim bedrima i najatraktivnijim osmijehom.
Izrađena je od TPE-a i za razliku od seks lutaka od lateksa, neće izazvati nikakve alergije. Ona je bolja od mnogih lutaka u porno videima s lutkama za seks u stvarnom životu jer je opremljena punim čeličnim kosturom koji joj pomaže u kretanju, a to je nešto što lutke za seks Zero two nemaju.
Budući da je ona crna, tamnoputa ljubavna lutka, s dodatkom nastavka za penis, možete je koristiti kao crnu mušku seks lutku. Možete učiniti sve što trebate kako biste bili zadovoljni; ona se neće buniti! Možete je odjenuti u različite odjevne kombinacije kako bi se mogla maskirati u sve što želite. Zgodna liječnica, medicinska sestra, odvjetnica, pa čak i sobarica. To je monokratija i sve je vaše.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 158 cm |
| Poprsje | 80 cm |
| Struk | 50 cm |
| Hip | 80 cm |
| Duljina ruke | 63 cm |
| Noga | 21 cm |
| Neto težina | 33 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.