Opis
O njej
Lezbična analna sestava najbolj realistične debele spolne lutke
Ste novinec v tem, da ste sapphic? Zakaj ne vadiš biti lezbijka s seks lutko Milo? Ni ti treba zgraditi seks lutke, Mila, ali narediti seks lutke, ker je že pripravljena za uporabo, toda debela rit seks lutke je kot nalašč za grabljenje in masiranje. Če ste rit in imate radi velike zadnjice, je ona najbolj realistična jebena lutka za ta namen. Z debelo ritjo, ki se ujema z njenimi debelimi stegni in vodi do neverjetnega seksa z realistično seks lutko, je Mila neverjetna. Rit se premika tako tekoče, da vas bo zamikalo, da bi posneli pravi video s seks lutko, in lahko nadaljujete.
Večina pravih seks punčk je opremljena z majhno zadnjico, ki jo je mogoče upravljati, a če želite več kot to, je to ljubezenska punčka za vas. Čeprav ima osupljiv obraz in lepe, pariške poteze, vas bo njeno telo omamilo v tišino, v kateri ne morete kaj, da ne bi uživali. Ima kovinsko okostje polne velikosti in lahko zavzame različne poze in položaje, samo za vaš užitek. Ima tri odprtine za užitek, njena usta, ki vam lahko tudi neverjetno fafajo, njeno mučko, ki vas bo popeljala čisto v nebesa, in njeno lepo okroglo zadnjico.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 158 cm |
| Doprsi | 83 cm |
| Pas | 50 cm |
| Kolk | 78 cm |
| Dolžina roke | 63 cm |
| Stopalo | 21 cm |
| Neto teža | 34 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.