Description
About Her
Presenting the last possibility of the greatest dream – the Americansexdoll with the scrap Naruto Tsunade sex doll, with a bionic penis. It is a high-quality love doll designed and made by professional staff, material used to make this doll is of high quality. Satisfy your fantasy with this near-life size doll that bears the likeness of everyone’s favorite anime character with fully details gestures and ethnicity, hair color, and body shape selections. This high-quality construction and new features make this special toy a new kind of sex toy that delivers and offers more pleasure than you can imagine. You have never seen anything like the Americansexdoll – taken from fantasy to life to make your intimate moments even more diveIRMWARE.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 165cm |
| Breast | 84cm |
| Under Breast | 60cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 95cm |
| Arm length | 68cm |
| Shoulder width | 30cm |
| Calf line | 34cm |
| Thigh line | 53cm |
| Leg Length | 82cm |
| Feet Size | 23cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 36kg |
Doll Gallery





























Reviews
There are no reviews yet.