Description
About Her
Discover the most amazing and exciting personal sex toy ever – a life-like deepthroat sex doll. Use of high-grade silicone and the incorporation of intricate elements, the artistic rendering of the sex doll in the ultra-realistic form makes it complementary for every need. With full-busted breasts, a tantalizing waist, and velvety skin that feels just like the real thing, it will give you the most pleasure and fascination that you can imagine.
This amazing thing was put together by our skilled team with maximum precision in order to be the biggest hit. Deep throat is an enhancement that will raise the excitement level for those seeking an intense experience. Our adherence to Google’s rules ensures the manufacturing of a safe product without sacrificing the quality and duration.
The fantasy of living the life of laughter with our life-sized deepthroat sex doll is brought to life.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 155cm |
| Upper Bust | 73cm |
| Under Bust | 61cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 77cm |
| Leg | 81cm |
| Foot | 18cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 29kg |
Doll Gallery

























Reviews
There are no reviews yet.