Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Breast | 95cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 105cm |
| Arm Length | 62.5cm |
| Shoulder Width | 37.5cm |
| Calf Circum | 38.5cm |
| Thigh Circum | 60cm |
| Leg Length | 71cm |
| Foot Length | 21.5cm |
| Net Weight | 45kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.