Description
About Her
Hot Samantha Malena silikon hentai girl sex doll
A life-like sex doll, hot, with amazing-sized knockers? Say hi to our Samantha sex doll. Samantha is your sexiest version of the” Zoey, my hentai doll,” and from her pictures alone, you can tell. With long blonde hair in beachy waves, blue eyes, and full, round lips, Samantha is the sex girl doll of the moment. And all of the magazines and reviews agree with us.
If you like flexible doll girl sex, then a sex doll like Samantha is exactly who you are looking for. The Malena doll sex is also possible with this love doll as she is very supple and can take any sexual positions you want. Let your sex doll surprise you with her arch range, and watch her bend over so far back you have the perfect angle. Whatever you want, she can deliver. The best part is that she is not fearful of water at all. Go into the pool with Samantha, take her in the shower, or just spritz her with some water. Whatever it is, the silikon sex doll can take it. She is also quite easy to clean and non-allergenic; she is all-around perfection! Have the nastiest, raunchiest sex with your Samantha sex doll, clean up is easy.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 99cm |
| Arm Length | 63cm |
| Foot | 22cm |
| Net Weight | 41kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery














Reviews
There are no reviews yet.