Description
About Her
A new product that can be classified as adult toys is robotic dolls with subjects that are similar to real sex doll tits. During sex, such realism as well as full-sensation technology makes sex dolls extremely realistic, thereby appealing to customers who wish to make their feelings more realistic.
Robotic dolls are made from high quality and they are programmers to move and respond like humans to give you a wonderful moment that you will keep wanting all the time. These dolls have realism that is unmatched featuring features like soft skin texture, and limbs that can be bent.
Whether it is your ability to satisfy your carnal desires or just probe deeper into the fantasies, our collection of robotic dolls will be able to suit all your requirements. In addition, products supplied with us come in plain and hermetically sealed packages, while the cleaning instructions are clear.
So why wait? Be a part of the millions of consumers who have enhanced their pleasure experience with the help of our advanced technology of providing lives-like sex dolls. Upgrade today!
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 170cm |
| Upper Chest | 80cm |
| Lower Chest | 61cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 90cm |
| Shoulder | 35cm |
| Arm | 67cm |
| Leg | 90cm |
| Foot | 22cm |
| Net Weight | 38kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 15cm |
Doll Gallery









Reviews
There are no reviews yet.