Description
About Her
Presenting to you the Pro 5000 Latex Doll, the synonym of luxury and eroticism in the world of adult toy innovations. Delicately made to enhance the beauties of the women, this Barbie real-diamond sex doll offers consumers the ultimate and exquisite pleasure for the night.
It is made from quality latex material; touching this doll from head to the toe you experience an almost real-like feeling. They are a symbol of special and they elevate the pleasures associated with jewellery even higher.
With its easy motion, kneading ability, moveable limbs and skin like texture silk, the Pro 5000 has the possibility of hundreds of hours of erotic fun. Be fully satisfied with this best sex doll in today’s market – a creation of experts in the field of sexual satisfaction enhancing apparatus.
Feel like you never have before – try out the ultimate latex doll: Pro 5000 Latex Doll!
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 163cm |
| Breast | 77cm |
| Under Breast | 66cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 92cm |
| Arm length | 65cm |
| Shoulder width | 40cm |
| Leg Length | 78cm |
| Feet Size | 22cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 38kg |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.