Description
About Her
Sex doll cheating jokes are all to create awareness as the sex doll doesn’t have feelings. This means that the ultra real 4.59ft sex doll can’t get jealous or feel cheated. Are sex doll worth it? Of course, owning a sex doll gives you the freedom of sex at your convenience.
The doll house168 has a collection of fuck dolls anyone would want their hands on. Sexy features of the shotacon sex foll hentai include perky boobs with flesh colored areolas, bouncy ass age a cute face. The sex doll great legs are built to hold the 2b sex doll nier automata upright.
A sex doll built in heater will always be warm to the touch. The fatty patty sex doll fucked properly will release sex doll sounds alongside genital fluids. Aisha dolls have no idea what it means to be sexually starved or attracted. They go along with the flow and pattern of sex set.
Dimensions
| Height | 172cm |
| Weight | 38.5kg |
| Breasts | 87cm |
| Under Bust | 62cm |
| Waist | 58.5cm |
| Hip | 98cm |
| Shoulder | 37cm |
| Thigh | 54cm |
| Foot | 22cm |
| Vagina | 19cm |
| Anus | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.