Leírás
Róla
A szexbabával kapcsolatos csalási viccek mind a tudatosság felkeltésére szolgálnak, mivel a szexbabának nincsenek érzései. Ez azt jelenti, hogy az ultravalódi 4,59 láb magas szexbaba nem tud féltékenykedni, és nem érzi magát becsapva. Megéri a szexbaba? Természetesen egy szexbaba birtoklása szabadságot biztosít a szexhez, amikor az Ön kényelmét szolgálja.
A babaházban168 olyan faszbabák gyűjteménye található, amelyekre bárki rá akarna találni. A shotacon szex foll hentai szexi vonásai közé tartozik a hetyke mellek hússzínű bimbóudvarral, a pattogó segg, ami aranyos arcot áraszt. A szexbaba nagyszerű lábai úgy vannak kialakítva, hogy függőlegesen tartsák a 2b szexbaba nier automatát.
A beépített szexbaba mindig meleg tapintású lesz. A zsíros pogácsás szexbaba megfelelően szarva szexbaba hangokat ad ki a genitális folyadékok mellett. Az Aisha babáknak fogalmuk sincs, mit jelent szexuálisan éhezni vagy vonzódni. Együtt mennek a szexkészlet áramlásával és mintájával.
Méretek
| Magasság | 172 cm |
| Súly | 38,5 kg |
| Mellők | 87 cm |
| Mell alatt | 62 cm |
| Derék | 58,5 cm |
| Csípő | 98 cm |
| Váll | 37 cm |
| Comb | 54 cm |
| Láb | 22 cm |
| Hüvely | 19 cm |
| Végbélnyílás | 17 cm |
Baba Galéria






















Vélemények
Még nincsenek értékelések.