Description
About Her
While some people’s sexual kink might be a nice looking and neat toe, others might be white and neat fingernails. Whatever your sexual kink is, there’s a sex doll for it. What you might not get in your real-life partner, you’ll get in your sexy sex doll. Dove is the best realistic doll you can get for a sexual kink that involves white and neat fingernails. This exceptional doll has one of the whitest and neatest fingernails ever, and for anyone with a kink, you should straight up and hurry to get the adult sex doll.
Dove has the kind of fingernails you never want to stop sucking. This lifelike sex doll not only possesses an exceptional fingernail, and she is equally a baddie in bed. She’s an absolute sex freak and a very flexible love doll. You shouldn’t miss out on this sexy doll.
To get this solid sex doll is to enjoy having sex. Nothing beats having this cute doll that tends to your sexual fetish and sexual needs. Dove is the type of sex doll you don’t want to miss out on getting. Hurry and get yourself this sex doll today; stop placing a limitation on your sexual fantasy, stop depriving yourself of sexual enjoyment and fulfilment and get yourself an adult doll that would help you out.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 168cm |
| Breast | 90cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 95cm |
| Leg Length | 82cm |
| Foot Length | 21cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 35kg |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.