Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 168cm |
| Breast Line | 88cm |
| Waist Line | 62cm |
| Hip Line | 96cm |
| Arm Length | 71cm |
| Shoulder Width | 35cm |
| Calf Line | 32cm |
| Thigh Line | 50cm |
| Leg Length | 92cm |
| Feet Size | 23cm |
| Net Weight | 40kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery


























Reviews
There are no reviews yet.