Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 150cm |
| Breast | 70cm |
| Waist | 53cm |
| Hips | 85.5cm |
| Arm Length | 56cm |
| Shoulder Width | 34cm |
| Calf Circum | 28cm |
| Thigh Circum | 56cm |
| Leg Length | 78cm |
| Foot Length | 21.5cm |
| Net Weight | 27kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.