Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 168cm Plus |
| Breast Line | 85cm |
| Waist Line | 63cm |
| Hip Line | 97cm |
| Arm Length | 71cm |
| Shoulder Width | 39cm |
| Calf Line | 31.5cm |
| Thigh Line | 52.5cm |
| Leg Length | 92cm |
| Feet Size | 23cm |
| Net Weight | 42kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery



















Reviews
There are no reviews yet.