Description
About Her
Love dolls that satisfy you, are easy on the eyes, and are pocket friendly? Check, check check!
These full size sex dolls are the perfect fuck dolls for you. adult sex dolls are the best dolls for those with fetishes for smaller women, and we offer you the best one we have.
This realistic love doll has the nicest doll makeup, black,-lined eyes, and red lips. Together they make up the cutest doll face.
Just like the full-size sex dolls, this sex doll’s torso has squishy breasts, a small firm ass, and supple skin, so it retains the size of a realistic sex doll but retains the features of a bigger sex doll.
The affordable sex doll has a soft TPE body and requires occasional maintenance, a very little price to pay for the quality you are getting.
She is a customizable sex doll and we give you options to choose from. You can change her hair, her eyes, her sex doll costume, and even her skin tone. Nothing is impossible.
At an extra but affordable fee, you can also request a penis insert, just so you get the most use possible from your doll. Just say when.
Dimensions
| Material | Silicone Head+TPE Body |
| Height | 161cm |
| Breast | 90cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 90cm |
| Shoulder | 37cm |
| Leg Length | 81cm |
| Arm Length | 60cm |
| Foot Length | 21cm |
| Net Weight | 42KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.