Description
About Her
A full silicone sex doll comes with all the features present in a human female. The best life size sex dolls are always at your beck and calll for sex. You can also buy love love doll for your travel purposes. Full silicone sex dolls are celebrity love dolls calls. We also have cheap sex dolls for men.
Fiona is a celebrity love doll. She has a slender body, a round, taut abdomen, and small breasts compared to other celebrities. These only make her distinct, valuable and the best silicone sexy doll.
. Did you know that women with small breasts feel more pleasure when their boobs are touched because they do not have all that extra fatty tissue to de-intensify the sensation?
Fiona loves her nipples sucked, and her slim, boyish hips are extremely agile when it comes to trying different sexual positions. She loves being touched. She told us that she would love to try anal fucking someday. if the right man comes along.
So if your tastes run to small, boyish girls and you secretly desire a bite of juicy, exotic, nubile fruit, then she is the right one for you. She is an example of the full silicone dolls for sale. Go get her, Big Man!
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 168cm |
| Breast | 82cm |
| Under Breast | 70cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 97cm |
| Arm length | 68cm |
| Shoulder width | 40cm |
| Calf line | 34cm |
| Thigh line | 53cm |
| Leg Length | 80cm |
| Feet Size | 23cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 40kg |
Doll Gallery























Reviews
There are no reviews yet.