apibūdinimas
Apie ją
Pilna silikoninė sekso lėlė turi visas moteriškos lyties savybes. Geriausios natūralaus dydžio sekso lėlės visada yra jūsų rankose ir seksui. Taip pat galite nusipirkti meilės lėlę kelionės tikslams. Pilnos silikoninės sekso lėlės yra įžymybių meilės lėlės. Turime ir pigių sekso lėlių vyrams.
Fiona yra įžymybių meilės lėlė. Lyginant su kitomis įžymybėmis, ji turi liekną kūną, apvalų, įtemptą pilvą, mažą krūtinę. Tai tik padaro ją išskirtine, vertinga ir geriausia silikonine seksualia lėlė.
. Ar žinojote, kad moterys su mažomis krūtimis jaučia didesnį malonumą, kai liečiamos jų krūtys, nes jos neturi viso papildomo riebalinio audinio, kuris sumažintų pojūčius?
Fiona mėgsta čiulpti spenelius, o ploni, berniukiški klubai yra itin judrūs, kai reikia išbandyti įvairias seksualines padėtis. Ji mėgsta būti liečiama. Ji mums pasakė, kad kada nors norėtų išbandyti analinį dulkinimąsi. jei ateis tinkamas vyras.
Taigi, jei jūsų skonis patinka mažoms, berniukiškoms merginoms ir jūs paslapčia trokštate kąsnelio sultingų, egzotiškų, niūrių vaisių, tada ji jums tinka. Ji yra parduodamų silikoninių lėlių pavyzdys. Eik paimk ją, Didysis žmogau!
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 168 cm |
| Krūtinė | 82 cm |
| Po krūtine | 70 cm |
| Juosmuo | 63 cm |
| Klubas | 97 cm |
| Rankos ilgis | 68 cm |
| Pečių plotis | 40 cm |
| Blauzdos linija | 34 cm |
| Šlaunų linija | 53 cm |
| Kojos ilgis | 80 cm |
| Pėdų dydis | 23 cm |
| Burnos gylis (tik minkšta galva) | 12 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
| Grynas svoris | 40 kg |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.