Description
About Her
This Japanese sex doll is for those who love their dominant women. And only them.
The life-sized love doll has a commanding presence wrapped in the finest leather, and she’s taller than the smallest sex doll.
Since she has big F-Cup breasts and a somewhat curvy body, the tall sex doll looks great in her nurse outfit.
Asides from her steel skeleton that helps her be more flexible and try different doll poses during sex.
Thanks to sexdollgenie, you can easily customize the sex doll to the Asian sex doll of your dreams. You can choose from a selection of doll wigs, doll eyes, doll pussies, and even skin tones.
So if you’re looking for the best oriental BDSM sex doll, she is perfect. Everything from her F-cups to her smooth silicone sex doll body to her available customizable features, she is an excellent choice.
This lust doll also has a sizable doll ass perfect for grabbing and holding as you pound into the sex doll. And a small waist to serve as a pivot if you’re pounding into her from the back.
She is also waterproof and can easily be taken into the shower for some steamy sex or even just for cleanup.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 150cm |
| Breast | 68cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 78cm |
| Shoulder | 32cm |
| Leg Length | 89cm |
| Arm Length | 58cm |
| Foot Length | 19cm |
| Net Weight | 25KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery













Reviews
There are no reviews yet.