Description
About Her
Silicone love dolls are the best in whatever form. They could be adult silicone dolls or lifelike silicone dolls, but they are the best option, as they last very long, especially if they are made of medical-grade silicone like this real-life silicone doll. Faye is a high-quality sex doll, too, perfectly detailed to make your experience worthwhile.
Japanese real dolls are known for being some of the most beautiful love dolls, and since she is a living sex doll, she even makes things better! Love doll fucks are one of the experiences we think everyone should have at least once. This pretty love doll has sharp features, a well-defined jaw, and a nice pair of lips – both above and below. You get to decide if she has a detachable doll pussy or a fixed one, but if you like to eat out or have sexual satisfaction, pick carefully. 😉
She also has a small pair of A-cup breasts that are soft to the touch, and you can customize how they look, like the color of her areolas and how they feel to the touch. Those are not her only customizable parts; you uncustomized her skin tone, pubic hair, and even her hair. She will be perfect by your standards because YOU choose.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 165cm |
| Breast | 84cm |
| Under Breast | 60cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 95cm |
| Arm length | 68cm |
| Shoulder width | 30cm |
| Calf line | 34cm |
| Thigh line | 53cm |
| Leg Length | 82cm |
| Feet Size | 23cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 36kg |
Doll Gallery

























Reviews
There are no reviews yet.