Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 159cm |
| Breast Line | 85cm |
| Waist Line | 65cm |
| Hip Line | 100cm |
| Arm Length | 66cm |
| Shoulder Width | 36.5cm |
| Calf Line | 33cm |
| Thigh Line | 51.5cm |
| Leg Length | 85.5cm |
| Feet Size | 22cm |
| Net Weight | 38kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery























































































Reviews
There are no reviews yet.