Description
About Her
Have you ever had a free fuck doll? We have many live dolls for sale to fit that category. And these sissy fuck dolls are so good; you will barely be able to keep the secret love dolls secret. Bright-eyed dolls like her are some of the most adorable love dolls. It’s probably something to do with her face. She has dark, bright eyes, pouty American girl doll lips, and expertly done makeup, all set in a perfect oval face.
Coco is one of the live dolls for sale at MiisooDoll, and she flies off the shelves like hotcakes. And it’s not just because of her face. She has a nice pair of Double D breasts, smooth porcelain skin, and the most luxurious doll pussy. It was made with attention to detail and is pink with the most attractive labia. Once you see this sex doll nude, you can’t go back.
She is a free fuck doll, so she has no issues with you using her whenever, wherever, and however you need to. You can have a sex doll gangbang or even host an orgy. All three of her orifices are for you, and you will surely enjoy using Coco.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 157cm |
| Bust | 67cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 77cm |
| Net Weight | 29kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery































Reviews
There are no reviews yet.