Description
About Her
Need a sex doll but don’t want to break the bank? This solid doll is the best one for men. With her cute face, bright eyes and shiny hair, she is by far the most realistic cheap sex doll you will find. She has palm-sized breasts perfect for squeezing and planting your face into while you fuck her solid doll pussy.
With a fully solid body and shape, this sexy doll also comes with a mini air pump, a small storage bag, renewal powder and a puncture repair kit.
An experience on her own, this female love doll comes with a high-speed vibrator to amplify the experience. The vibrator is removable and uses double A batteries to offer you unique and different sensations when placed in either the ass or the mouth.
Made of PVC, this doll is smooth, glossy and durable, avoiding easy punctures. It is also non-allergenic, unlike latex dolls.This love doll looks like a real woman, her doll wig and realistic hands and feet enhancing that motion.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Breast | 82cm |
| Waist | 44cm |
| Hip | 80cm |
| Leg Length | 85cm |
| Foot Length | 19cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 30KG |
Doll Gallery













Reviews
There are no reviews yet.