Description
About Her
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 158cm |
| Breast | 83cm |
| Under Breast | 61cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 92cm |
| Arm length | 66cm |
| Shoulder width | 37cm |
| Thigh line | 53cm |
| Leg Length | 77cm |
| Feet Size | 22cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 35kg |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.