Description
About Her
On Facebook news Japan sex doll has the a realistic body and sexual openings. There’s no boredom moments with the fuck me silly doll. If the sex doll orafices stink, then you need to employ better cleaning methods. To maximize the real sex doll use, it is important to understand your sexual needs.
The cheapest real sex doll is available on sale so you don’t need to spend a lot of money before getting one. A homemade sex doll reddit will get to you in good condition. Tge muscle gay male sex doll has muscles in the arms that help your balance.
Sexy lingerie on the k cup sex doll will highlight the features to increase appeal. Sex dolls china come with the option for customizing and you can choose every detail on your love doll. Owning a life seze female sex doll opens up doors of possibilities in lovemaking. This way, sex becomes a thing of interest to you.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 170cm |
| Breast | 90cm |
| Under Bust | 72cm |
| Waist | 70cm |
| Hip | 97cm |
| Arm Length | 70cm |
| Leg Legnth | 89cm |
| Foot Length | 23cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 16cm |
| Net Weight | 35.5kg |
Doll Gallery









Reviews
There are no reviews yet.