Descriere
Despre ea
Pe știrile Facebook, păpușa sexuală din Japonia are un corp realist și deschideri sexuale. Nu există momente de plictiseală cu păpușa proastă. Dacă orificele păpușilor sexuale miroase, atunci trebuie să folosiți metode de curățare mai bune. Pentru a maximiza utilizarea reală a păpușilor sexuale, este important să vă înțelegeți nevoile sexuale.
Cea mai ieftină păpușă sexuală reală este disponibilă la reducere, așa că nu trebuie să cheltuiți mulți bani înainte de a obține una. O păpușă sexuală de casă reddit vă va ajunge în stare bună. Păpușa sexuală masculină Tge muscle are mușchi în brațe care vă ajută să vă echilibrați.
Lenjeria sexy de pe păpușa sexuală k cup va evidenția caracteristicile pentru a crește atractivitatea. Păpușile sexuale din China vin cu opțiunea de personalizare și poți alege fiecare detaliu pe păpușa ta de dragoste. Deținerea unei păpuși sexuale feminine de tipul vieții deschide ușile posibilităților în relațiile amoroase. În acest fel, sexul devine un lucru de interes pentru tine.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 170 cm |
| Sânul | 90 cm |
| Sub bust | 72 cm |
| Talie | 70 cm |
| Şold | 97 cm |
| Lungimea brațului | 70 cm |
| Lungimea piciorului | 89 cm |
| Lungimea piciorului | 23 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 16 cm |
| Greutate netă | 35,5 kg |
Galeria Păpușilor






















Recenzii
Nu există recenzii încă.