Description
About Her
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 162cm |
| Breast Line | 78.5cm |
| Waist Line | 63.5cm |
| Hip Line | 99cm |
| Arm Length | 52cm |
| Shoulder Width | 30cm |
| Calf Line | 35cm |
| Thigh Line | 55.5cm |
| Leg Length | 87cm |
| Feet Size | 22cm |
| Net Weight | 45kg |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery

















Reviews
There are no reviews yet.