Description
About Her
Are you a fan of boy fucks male sex doll fantasies. This ady dimitrescu sex doll is a big tittie sex doll made from medical grade silicone material. This means that this edxdoll sex doll is a high quality addition to your sexy collection. Pne that promises the best and most immersive sexual experience.
Hence, you get to enjoy sex with a clear doll porn fantasy. As You explore your wildest fantasies fuxking a sex doll. You can even create your own spicy sex doll fuck vids.
Moreover, this pornhub sex doll intimacy real doll was designed to last a long time. So, you can create the ,ost elaborate sexual fantasies around these real dolls nude yukari sex dolls. Thus, making this real life real doll a really immersive intimate companion. One that offers so much more than just sexual pleasure. You can get immersive stimulation for your wildest fantasies.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 166cm |
| Breast Line | 80cm |
| Waist Line | 57.5cm |
| Hip Line | 87cm |
| Shoulder Width | 38cm |
| Arm Length | 67cm |
| Leg Length | 104cm |
| Feet Size | 21cm |
| Thigh Line | 46cm |
| Calf Line | 30cm |
| Net Weight | 37kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.