apibūdinimas
Apie ją
Ar esate sekso lėlių fantazijų gerbėjas? Ši ady dimitrescu sekso lėlė yra didelė sekso lėlė, pagaminta iš medicininio silikono. Tai reiškia, kad ši sekso lėlė edxdoll yra aukštos kokybės jūsų seksualios kolekcijos priedas. Pne, kuri žada geriausią ir labiausiai įtraukiantį seksualinį potyrį.
Taigi jūs galite mėgautis seksu su aiškia lėlės porno fantazija. Kai tyrinėjate savo drąsiausias fantazijas, keikdamas sekso lėlę. Jūs netgi galite sukurti savo pikantiškus sekso lėlių šūdų vaizdo įrašus.
Be to, ši pornhub sekso lėlė intymumo lėlė buvo sukurta taip, kad tarnautų ilgai. Taigi, galite sukurti pačias sudėtingiausias seksualines fantazijas apie šias tikras lėles ir nuogas sekso lėlės yukari. Taigi ši tikroji tikroji lėlė taps tikrai įtraukiančia intymia palydove. Toks, kuris siūlo daug daugiau nei tik seksualinį malonumą. Galite gauti įtraukiančios stimuliacijos savo drąsiausioms fantazijoms.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 166 cm |
| Krūties linija | 80 cm |
| Liemens linija | 57,5 cm |
| Hip linija | 87 cm |
| Pečių plotis | 38 cm |
| Rankos ilgis | 67 cm |
| Kojos ilgis | 104 cm |
| Pėdų dydis | 21 cm |
| Šlaunų linija | 46 cm |
| Blauzdos linija | 30 cm |
| Grynas svoris | 37 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija

























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.